« Svibanj 2024 »

RAZREDNA STRANICA 5.C
Posjetili smo Sajam mogućnosti
Autor: Sanja Sabljak, 3. 10. 2017.

Na samom početku Dječjeg tjedna posjetili smo danas, 3. 10. 2017. u središnjem gradskom parku manifestaciju Sajam mogućnosti. Kako bi se djeca našega grada upoznala s aktivnostima koje se u gradu nude za njih, organizira se predstavljanje sportskih, kulturnih i drugih zanimljivih aktivnosti. Poslije razgledavanja sajma, kratko smo se poizgrali na Radićevom parku.

Kako nam je bilo, pročitajte u rubrici: VIŠE.

"Upravo smo se vratili iz grada. Bili smo kod Paviljona jer se tamo održao sajam, koji se zove Sajam mogućnosti. Bila sam jako sretna kad je učiteljica ušla u razred i rekla da je počeo Dječji tjedan i da ćemo ići u grad. Odmah sam pitala svoju prijateljicu Ivu da se ona i ja držimo zajedno. Išli smo pješice. Bila sam presretna jer je ovo naš prvi izlet u 5. razredu.

Šetala sam svugdje okolo naokolo. Neki su igrali košarku, stolni tenis, odbojku, nogomet. Iskreno, ništa od toga me nije zanimalo, jedino su me zanimali razni štandovi. Razgledavajući ih, naišla sam na jednu učenicu koja je nekada išla s nama u razred, zove se Nina. Tako sam bila sretna kad sam je vidjela i jako smo se zagrlile.

Moja prijateljica Iva i ja smo na jednom od štandova odgovarale na pitanja pa smo osvojili "bookmarkere" i to mi je bilo jako zabavno. Vrijeme nam je brzo prošlo. Na kraju sam bila i malo tužna jer sam htjela da i ja s jednom od šatndova dobijem uslugu oslikavanja lica, no, nažalost, nije više bilo vremena.

Na putu kući, učiteljica nam je dozvolila da se poigramo u parku. Iskreno, to je bilo još zanimljivije od svega onog kraj Paviljona."

Matea Sušilović

"... Vidjela sam policajce, igračke, djecu kako igraju odbojku, rukomet i taekwondo. Moji osjećaji su bili svakojaki. Bilo je čudesno i prekrasno. Mislim da je ovo dobra aktivnost jer se djeca tamo zabave i uživaju..."

Iva Fusić