« Svibanj 2024 »

Božićni nastup I. osnovne škole Bjelovar u sklopu Adventa u Bjelovaru
Autor: Martina Supančić, 18. 12. 2023.

Dana 14. prosinca 2023. u sklopu Adventa u Bjelovaru naša Prva osnovna škola održala je priredbu na glavnoj pozornici na Korzu.
Kroz program priredbe, koja je započela u 18.00 sati, vodili su nas učenici Sara Huskić (7. a) i Mihael Savić (7. d).
Bogat program priredbe sadržavao je 11 točaka glazbe, pjesama, recitacija, plesa i glume koje su pripremile naše vrijedne učiteljice MŠ te učiteljice PŠ Ciglena i Tomaš.
Za organizaciju priredbe bili su zaduženi vjeroučiteljica Ana Savić, učiteljica razredne nastave Sanela Klasan Mrzlečki i vjeroučitelj Mario Špoljarić.
Posebno moramo istaknuti i učiteljice koje su strpljivo pripremale svoje učenike i učenice za izvedbe: Danica Barišić, Sanja Sabljak, Sandra Kamber, Jasna Kalem, Helena Horak, Valnea Krezo, Ljiljana Dominko, Lea Dolenčić, Marijana Jambrušić Korunčev i Sanela Gavranović.
Tijekom i poslije priredbe uz pozornicu se mogao posjetiti i naš štand Učeničke zadruge Košnica, koji su vodili naši učenici. Za organizaciju ovog kreativnog kutka te prodaju radova pobrinuo se učitelj Zvonimir Biškup. Štand je bio ispunjen učeničkim radovima: keramike, perlica, mirisnih vrećica, ogrlica, magneta, čestitki i ukrasa za bor koje su na svojim izvannastavnim aktivnostima izrađivali učenici sa učiteljicama Kornelijom Pinter, Lorenom Buršić Lukić, Jasnom Predragović, Sandrom Kamber, Marinom Kolaček Novosel, Anitom Unger, Ljiljanom Dominko, Martinom Šebalj, Sanelom Filipović, Jasenkom Aušperger, Anom Savić i Višnjom Čanić, psihologinjom Mirelom Ileković te ostalim vrijednim i kreativnim učiteljicama. Novčani iznos koji je prikupljen prodajom ukrasa naše zadruge Košnica bit će iskorišten za materijal potreban za daljnji rad zadruge.
Za kraj se svim prisutnim učenicima, roditeljima, učiteljima i prolaznicima obratila ravnateljica Martina Supančić zaželjevši svima najljepše želje.
Vjerujemo da je trud i zalaganje naših učenika i učenica, kao i njihovih učitelja i učiteljica, bio primijećen i adekvatno nagrađen, ne samo pljeskom već i širokim osmijesima, toplim pogledima i riječima podrške!
Nadamo se da će naše zajedništvo, koje smo pokazali prilikom organizacije i izvedbe priredbe, uveseliti i Vaše obitelji ovih blagdana!
učiteljica Valnea Krezo

Božićni nastup I. osnovne škole Bjelovar u sklopu Adventa u Bjelovaru
Autor: Martina Supančić, 18. 12. 2023.

učiteljica Valnea Krezo