« Svibanj 2024 »

Regionalni SUDOKU
Autor: Jela Galunić, 6. 12. 2023.

Regionalna razina natjecanja u rješavanju sudoku zadataka održana je 25.11. za Bistriće, Kadete i Juniore naše županije u Gimnaziji Bjelovar. Od 22 učenika svih kategorija, čak 10 ih je bilo iz I. osnovne škole Bjelovar na što smo jako ponosni.

Na regionalnom natjecanju sudjelovali su kadeti Anja Aušperger (mentorica Sanja Trulec), Filip Aušperger, Nika Kranjec, Lucija Špeh i Nea Vučemilo (mentorica Jela Galunić) te bistrići Eva Lijović, Mia Kokoruš, Marta Zorić (mentorica Višnja Čanić), Adam Tabar (mentorica Jasenka Aušperger) i Ivano Cibolka (mentorica Sanela Gavranović).

Svi učenici su ostvarili izvrsne rezultate te se odlično plasirali unutar regije. Posebno se istaknuo Filip Aušperger, koji je svojim izvrsnim rezultatom drugu godinu zaredom kao jedini natjecatelj iz naše županije zaslužio plasman na državnu razinu natjecanja koja će se održati  16. prosinca u Vodicama.

Bravo, Filipe i sretno u Vodicama!

Regionalni SUDOKU
Autor: Jela Galunić, 6. 12. 2023.

Bravo, Filipe i sretno u Vodicama!