« Svibanj 2024 »

Polaganje ispita iz Programa osposobljavanja za upravljanje biciklom
Autor: Danica Barišić, 26. 11. 2023.

U četvrtak, 23. studenog 2023. g. devet naših učenika uspješno je položilo ispit za biciklističku dozvolu, nakon uspješno realiziranog Programa osposobljavanja.

Program osposobljavanja daje učenicima osnovne škole mogućnost stjecanja dodatnih kompetencija koje pridonose njihovu sigurnijem sudjelovanju u prometu, ali i mogućnost polaganja biciklističkoga ispita i dobivanje potvrde o osposobljenosti za upravljanje biciklom.

Polaganje se održalo u IV. OŠ Bjelovar u suradnji zaposlenika HAK-a, Policije i učitelja. Sudjelovale su tri škole ( I., II. i IV. OŠ Bjelovar – ukupno 51 učenik).

Učenici su pokazali svoje znanje u teorijskom dijelu, odnosno online testu u poznavanju prometnih propisa i sigurnosnih pravila, te spretnost u vožnji bicikla na poligonu. Da bi položio ispit, učenik mora ostvariti najmanje 70% očekivanih ishoda u pisanom i praktičnom dijelu ispita.

Naši učenici koji su uspješno položili ispit:

1. Mihael Cuvaj, 6.c
  2. Matej Gogić, 6.c
  3. Sara Pleskalt, 6.d
  4. Karla Rubil, 6.d
  5. Lara Lalić, 6. Ciglena
  6. Ana Jurešić, 6. Ciglena
  7. Mia Car, 7.b
  8. Karlo Vereš, 7.d
  9. Borna Kržak, 7.d

Čestitamo učenicima i želimo im sretnu i sigurnu vožnju!

Učiteljica TK: Tatjana Kos

Polaganje ispita iz Programa osposobljavanja za upravljanje biciklom
Autor: Danica Barišić, 26. 11. 2023.

Naši učenici koji su uspješno položili ispit:

1. Mihael Cuvaj, 6.c
  2. Matej Gogić, 6.c
  3. Sara Pleskalt, 6.d
  4. Karla Rubil, 6.d
  5. Lara Lalić, 6. Ciglena
  6. Ana Jurešić, 6. Ciglena
  7. Mia Car, 7.b
  8. Karlo Vereš, 7.d
  9. Borna Kržak, 7.d

Čestitamo učenicima i želimo im sretnu i sigurnu vožnju!

Učiteljica TK: Tatjana Kos