« Svibanj 2024 »

Stigao prvi naručeni artikl unutar Konzumove inicijative "Mali veliki talenti"
Autor: Martina Supančić, 11. 10. 2023.

Dragi učenici, poštovani roditelji!
Danas nam je stigao željno očekivani torzo ljudskog tijela, koji smo naručili za skupljene kupone iz Konzuma unutar akcije "Mali veliki talenti"! Oduševljeni smo!
Također, nova narudžba je u tijeku - naručili smo model ljudskog srca, četiri tamburina s batićima, deset lopti za rukomet i edukativni set Energija vjetra.
Imamo još nekoliko želja: lopte za nogomet, odbojku, mekane lopte za učenike razredne nastave itd.
Zbog toga vas molimo da nas i dalje podržavate i marljivo skupljate kupone iz Konzuma, skenirate ih sami kod kuće ili pošaljete u školu, gdje ih mi sami skeniramo.
Uključite i djedove, bake, prijatelje, poznanike...svaki kupon nam je važan.
I na kraju, skenirane kupone donirajte matičnoj školi (I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14) kako bismo skupili što više kupona na jednom mjestu, a mi ćemo naručene artikle podijeliti i po područnim školama.
Od srca hvala svima koji skupljaju kupone za našu školu i Konzumu koji je omogućio ovu hvalevrijednu inicijativu!

Stigao prvi naručeni artikl unutar Konzumove inicijative "Mali veliki talenti"
Autor: Martina Supančić, 11. 10. 2023.

Dragi učenici, poštovani roditelji!
Uključite i djedove, bake, prijatelje, poznanike...svaki kupon nam je važan.