« Svibanj 2024 »

Raspjevana i rasplesana Shooma u I. osnovnoj školi Bjelovar
Autor: Martina Supančić, 12. 9. 2023.

Danas je u našoj matičnoj školi bilo veselo, jer nam je u goste došla Shooma - umjetnička organizacija, čiji je cilj popularizacija suvremene plesne umjetnosti. Umjetnici iz Shoome izveli su učenicima razredne nastave plesno - glazbenu kompoziciju pod nazivom Brlog, koja je djecu i učiteljice oduševila. Brlog je glazbeni album za pokretanje, fokusiranje i umirivanje tijela i uma kao dviju neodvojivih cjelina. Cilj ove plesno - glazbene kompozicije je utjecati pozitivno na veću svijest o tijelu, povezanosti tijela i uma, svijest o dahu i samome sebi.

Zahvaljujemo gospođi Irmi Unušić, začetnici Shoome na lijepom i inspirativnom početku nove nastavne godine!

Raspjevana i rasplesana Shooma u I. osnovnoj školi Bjelovar
Autor: Martina Supančić, 12. 9. 2023.