« Svibanj 2024 »

Cvjetni korzo
Autor: Martina Supančić, 13. 6. 2023.

Jučer, 12. lipnja 2023. središte našeg grada pretvorilo se u najljepšu cvjetnu livadu. Korzom i okolnim ulicama te Trgom Eugena Kvaternika prošetalo je oko 600 mališana iz dječjih vrtića i osnovnih škola sa šireg bjelovarskog područja, kostimirani u različito cvijeće, pčelice, bumbare, meduze, jagodice, žabice i sl., u organizaciji Društva naša djeca Bjelovar i uz potporu Grada Bjelovara.
U toj veseloj povorci, uz pratnju Gradskog orkestra i mažoretkinja, sudjelovali su i učenici prvih razreda naše škole: 1.a i 1.b razred matične škole te 1./3. razred PŠ Klokočevac i 1./2. razred PŠ Ciglena sa svojim učiteljicama Mirjanom Matendom, Sandrom Kamber, Marijom Kotarščak i Helenom Horak.
Nakon povorke održan je i kulturni program u kojem su nastupile skupine sa svojim plesnim i glazbenim točkama. Okupljene je tom prilikom pozdravio zamjenik gradonačelnika Igor Brajdić i dječja gradonačelnica, naša učenica Iva Lijović.
Fotografije: I. OŠ, Klikni.hr

Cvjetni korzo
Autor: Martina Supančić, 13. 6. 2023.

Fotografije: I. OŠ, Klikni.hr