« Svibanj 2024 »

Susret đaka glazbenjaka 2023.
Autor: Danica Barišić, 27. 3. 2023.

Dana 27. ožujka, pjevački zbor naše škole sudjelovao je na Susretu đaka glazbenjaka 2023. Organizator susreta je Glazbena udruga Opus koju su prije deset godina osnovali glazbeni pedagozi iz različitih područja glazbene umjetnosti s ciljem širenja znanja razmjenom iskustava, unapređenjem glazbene kulture, stvaralaštva i pedagogije. Škola domaćin ovog desetog, jubilarnog Susreta đaka glazbenjaka bila je OŠ Sidonije Rubido Erdödy u Gornjoj Rijeci. Naši učenici pjesmom su predstavili školu i naš grad dječjom himnom grada Bjelovara Moj grad. Ovakvi susreti izvrsna su prilika da se učenici okupljeni u različitim glazbenim ansamblima više međusobno druže, razmjenjuju iskustva te upoznaju različite glazbene aktivnosti.

Foto: učiteljica TK Tatjana Kos

Voditeljica zbora: učiteljica GK Danica Barišić

Susret đaka glazbenjaka 2023.
Autor: Danica Barišić, 27. 3. 2023.

Foto: učiteljica TK Tatjana Kos

Voditeljica zbora: učiteljica GK Danica Barišić