« Svibanj 2024 »

28. smotra zborova osnovnih škola Bjelovarsko-bilogorske županije
Autor: Danica Barišić, 24. 3. 2023.

Naša škola danas je bila domaćin 28. smotre zborova osnovnih škola Bjelovarsko-bilogorske županije za 66. glazbene svečanosti hrvatske mladeži. Svečanost je himnom otvorio pjevački zbor I. OŠ Bjelovar (voditeljica Danica Barišić) te ravnateljica škole Martina Supančić koja se prigodnim riječima obratila gostima i publici.

U natjecateljskom programu nastupila su tri zbora u A kategoriji – pjevački zbor OŠ Čazma (voditeljica Nikolina Brajković-Draguljić), pjevački zbor II. OŠ Bjelovar (voditeljica Majda Skračić) te pjevački zbor III. OŠ Bjelovar (voditeljica Slavica Dvoraček) uz korepeticiju profesorice Svetlane Relić i profesora Vedrana Milića. U revijalnom dijelu programa nastupio je pjevački zbor OŠ Garešnica (voditelj Tomislav Brajdić).

Prosudbeno povjerenstvo (Dada Ruža, prof., Ivana Matkov, mag. mus., Ivan Mihajlović, prof.) ocijenilo je da je najbolji nastup imao pjevački zbor OŠ Čazma dok pjevački zborovi II. OŠ Bjelovar i III. OŠ Bjelovar dijele drugo mjesto. No, po propozicijama natjecanja, zborovi će morati još pričekati konačnu ocjenu i broj bodova te odluku koji pjevački zbor se plasirao na Državnu smotru.

Voditelj programa: Karlo Rajič, 8. c

Estetsko uređenje: učiteljica LK Lorena Buršić-Lukić

Koordinatorica: učiteljica GK Danica Barišić

28. smotra zborova osnovnih škola Bjelovarsko-bilogorske županije
Autor: Danica Barišić, 24. 3. 2023.

Voditelj programa: Karlo Rajič, 8. c

Estetsko uređenje: učiteljica LK Lorena Buršić-Lukić