« Svibanj 2024 »

Vjeronaučna olimpijada
Autor: Martina Supančić, 23. 3. 2023.

Županijsko-biskupijska razina natjecanja iz vjeronauka - „Vjeronaučna olimpijada“, održana je u četvrtak 16. ožujka u osnovnoj školi Kapela. Nastup je izborilo deset najboljih ekipa (škola) od preko trideset uključenih u ovo natjecanje na školskoj razini.
Prva osnovna škola Bjelovar u sastavu:
Iva Lijović, Ivano Murko, Ante Radoš i Vita Šafranko zauzela je sedmo mjesto. Njihov mentor je vjeroučitelj Mario Savić.

Gledajući samo našu županiju, natjecanje smo završili na odličnom trećem mjestu. Natjecanje nije obilježila samo prezentacija znanja koje su učenici pokazali kao plod višemjesečnog rada i truda, već i prilika za druženje, razmjenu iskustava i stjecanje novih prijateljstava.
Na kraju su svi natjecatelji bili nagrađeni prigodnim darom te su im dodijeljena priznanja za sudjelovanje na samom natjecanju.

Vjeroučitelj Mario Savić

Vjeronaučna olimpijada
Autor: Martina Supančić, 23. 3. 2023.

Prva osnovna škola Bjelovar u sastavu:

Vjeroučitelj Mario Savić