« Svibanj 2024 »

Pregled za upis u prvi razred u šk. god. 2023./24.
Autor: Mirela Ileković, 17. 1. 2023.

Poštovani roditelji,

sva djeca koja do 1. travnja 2023. godine navršavaju šest godina školski su obveznici i prolaze postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja koji se provodi u školi kojoj pripadaju prema mjestu stanovanja. Ove godine (kao ni prošle) za taj pregled roditelji neće dobiti poziv na kućnu adresu već se termini pregleda mogu pronaći isključivo na web stranici i na ulaznim vratima škole.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece u I. OŠ Bjelovar provodi se u periodu od 20. ožujka do 4. travnja, u matičnoj zgradi škole na adresi Željka Sabola 14.

Raspored termina pregleda nalazi se u dokumentu Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece u I. OŠ. u kojemu roditelj prema početnim slovima prezimena djeteta pronalazi pripadajući termin dolaska u školu.

Dijete je potrebno dovesti u predviđenom terminu u pratnji jednog roditelja. Ukoliko dijete ima zdravstvenih poteškoća potrebno je donijeti liječničku dokumentaciju.

Sve potrebne informacije o terminu pregleda kod školske liječnice dobit ćete prilikom pregleda u školi.

Ukoliko dijete želite upisati u I.OŠ Bjelovar, a ono  pripada upisnom području neke druge škole, u Tajništvo I.OŠ Bjelovar dostavite ispunjeni obrazac Zahtjeva za upis u drugu osnovnu školu izvan upisnog područja (priložen),  a utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta obavljate u školi kojoj dijete pripada, u predviđenom terminu pregleda.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte:

školsku psihologinju: 221-598, e-mail: mirela.ilekovic@skole.hr

Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece u I. OŠ.

Obrazac Zahtjeva za upis u drugu osnovnu školu izvan upisnog područja

Pregled za upis u prvi razred u šk. god. 2023./24.
Autor: Mirela Ileković, 17. 1. 2023.

Poštovani roditelji,

Za sve dodatne informacije kontaktirajte:

školsku psihologinju: 221-598, e-mail: mirela.ilekovic@skole.hr

Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece u I. OŠ.

Obrazac Zahtjeva za upis u drugu osnovnu školu izvan upisnog područja