« Svibanj 2024 »

Naši učenici na "Limač festu"
Autor: Martina Supančić, 30. 11. 2022.

Učenici 3.b razreda i njihova učiteljica Ljiljana Dominko sudjelovali su na već tradicionalnom, sedmom po redu dječjem festivalu „Limač fest“ koji je u nedjelju, 27. studenoga 2022. održan u bjelovarskom Domu kulture pod sloganom „Pjesmom radost podijelimo!“.
Ovoga puta su u osmišljavanje programa „Limač festa“ bili uključeni i sami učenici 3.b koji su za neke od skladbi, koje je uglazbila umirovljena profesorica Ruža Milić, pisali tekstove o ljubavi prema roditeljima, svome gradu, domovini, prirodiA zatim su proteklih tjedana s omiljenom „tetom Ružom“ vrijedno uvježbavali pjevanje.
Dobroj atmosferi festivala pridonijeli su i mali glumci 3.b koji su na pozornici obogatili priču pojedinih skladbi.
Veselo raspoloženje cijelu se večer ogledalo na licima – kako izvođača, tako i publike.
A kao uspomenu na ovu festivalsku večer svi su sudionici na kraju, osim osmijeha na licima, kući ponijeli i zahvalnice-radosnice.
Ponosni smo na sve naše učenike čije pjesme su uglazbljene (Martin Cesarec, Gabrijel Polaček, Mihael Čeh, Vito Dobrinić, Lana Grganja, Gabriela Baligač, Bruno Šebalj, Marija Magdalena Funtak, Luka Dokmanović, Asia Đurđević i Bruno Ključarić), ali i na naše učenike, sjajne pjevače, koji su pjesme na pozornici i izveli (Filip Aušperger, Dora Kočiš i Ema Fijok).
Fotografije: I. OŠ Bjelovar i Bjelovar.info

Naši učenici na "Limač festu"
Autor: Martina Supančić, 30. 11. 2022.

Fotografije: I. OŠ Bjelovar i Bjelovar.info