« Svibanj 2024 »

Održana radionica pričanja ekoloških priča
Autor: Sanja Sabljak, 9. 11. 2022.

U sklopu Erasmus+ KA 1 projekta Our Rule – Healthier and Greener School i njegovog  Erasmus+ Volonterskog kluba održane su tijekom druge polovice listopada  u 6.b i 6.c razredu radionice pripovijedanja ekoloških priča (Storytelling).

Učenici su pod vodstvom učiteljice Hrvatskoga jezika Sanje Sabljak prikupljali jesenske plodove i lišće kojima su ukrasili stare šešire.

Svaki je učenik osmislio „Priču jesenskog šešira“ kako bi je na satu mogao ispripovijedati svojim razrednim kolegama. Noseći na glavama neobične jesenske šešire, učenici su pripovijedali priče tematski povezane s očuvanjem okoliša. Govorili su o svemu što je njihov čarobni šešir vidio da čovjek čini dok ugrožava prirodu, a mogli su se čuti i njegovi savjeti ljudima za što uspješnije očuvanje prirode.

Svoje su šešire izložili u učionici Hrvatskoga jezika, gdje će ih podsjećati na sve što su o očuvanju prirode naučili provodeći ove aktivnosti.

učiteljica Hrvatskog jezika Sanja Sabljak

Održana radionica pričanja ekoloških priča
Autor: Sanja Sabljak, 9. 11. 2022.

učiteljica Hrvatskog jezika Sanja Sabljak