« Svibanj 2024 »

ETwinning radionica ''The Căluş ritual dance"
Autor: Martina Supančić, 11. 4. 2022.

7. travnja u našoj je školi održana radionica ''The Căluş ritual dance" kojom je obrađen dio nematerijalne kulturne baštine Rumunjske. Na radionici su sudjelovali učenici 6. razreda koji pohađaju izvannastavnu aktivnost eTwinning, koju vodi učiteljica engleskog jezika, Valentina Cepanec. Radionica je održana u sklopu projekta Our Cultural Heritage: What makes every country one of a kind, na kojem učenici iz Grčke, Hrvatske, Rumunjske, Estonije i Italije predstavljaju kulturnu baštinu svoje zemlje, ali i proučavaju kulturnu baštinu ostalih zemalja partnera projekta, međusobno komuniciraju, istražuju i uče.

Klikom na fotografiju pogledajte video!

Učiteljica Valentina Cepanec

ETwinning radionica ''The Căluş ritual dance"
Autor: Martina Supančić, 11. 4. 2022.

Klikom na fotografiju pogledajte video!

Učiteljica Valentina Cepanec