« Svibanj 2024 »

Autor: Martina Supančić, 14. 2. 2022.

Sastanci će se održavati nakon svake sjednice Vijeća učenika kako bi ravnateljica neposredno bila upoznata sa sadržajem iste te kako bi joj učenici mogli prenijeti svoje želje, prijedloge i moguće probleme.

Na današnjem sastanku ravnateljica je upoznala predstavnike Vijeća učenika s funkcijom i zadaćama ravnateljice, Školskog odbora, našeg osnivača Grada Bjelovara i našeg nadležnog Ministarstva znanosti i obrazovanja. Predstavila je Strateški razvojni plan škole te upoznala učenike s planovima za poboljšanje uvjeta u školi u ovoj školskoj godini.

Veselimo se budućoj suradnji i narednim konstruktivnim susretima!

Koordinatorice ovog projekta su stručne suradnice uz potporu ravnateljice i predsjednice Školskog odbora.

Autor: Martina Supančić, 14. 2. 2022.

Veselimo se budućoj suradnji i narednim konstruktivnim susretima!