U PŠ KLOKOČEVAC PROJEKTNI DAN "JABUKA NA STOLU"
Autor: Tatjana Landsman, 21. 10. 2011.

Učenici i učiteljice  PŠ Klokočevac  pripremali jela od jabuka i tako obilježili Dan jabuka

20.listopada u PŠ Klokočevac bilo je vrlo živo i radno. Projektni dan "Jabuka na stolu" prošao je u druženju učenika s bakama koje su pripovijedale o danima svoga djetinjstva kada je ukusan dnevni  zalogaj bila  jabuka  s kruhom. U pričama triju baka uživali su i mali prvašići koji su znali lijepo objasniti zašto je jabuka zdrava namirnica.

Bilo je tu kušanja kompota od jabuka, štrudle od jabuka, pite od jabuka, mazanja pekmeza od jabuka na topli  domaći kruh, recitiranja i pjevanja pjesmica o jabuci, razmijenjivanja kuharskih recepata s jabukama, izrada mobila s motivom jabuke i ostalih aktivnosti vrijednih malih ruku.

Zahvaljujemo bakama i majkama koje su svojom nazočnošću i spravljanjem  slatkih proizvoda od jabuka  pomogle da mali Klokočevčani uistinu uživaju.

U PŠ KLOKOČEVAC PROJEKTNI DAN "JABUKA NA STOLU"
Autor: Tatjana Landsman, 21. 10. 2011.