« Svibanj 2024 »

Učenici 8.c spravljali poljsko tradicionalno jelo „kotlet schabowy“
Autor: Martina Supančić, 29. 5. 2017.

Danas, 29.5.2017. učenici 8.c razreda naše škole pretvorili su se nakratko u internacionalne kuhare. Naime, oni su uz nadzor naše glavne kuharice gospođe Zdenke Poljan spravljali poljsko tradicionalno jelo „kotlet schabowy“. Tu zabavnu, ali i poučnu aktivnost proveli su u sklopu eTwinning projekta Intangible (UNESCO) Heritage Around Europe, s obzirom da im je tema mjeseca bila tradicionalna kuhinja. Svi timovi iz partnerskih zemalja odabrali su jedan ukusan, ali jednostavan recept kako bi ga učenici neke druge partnerske škole mogli sami skuhati. Kako je to našim vrijednim osmašima uspjelo, uvjerite se sami pogledavši video prezentaciju cijelog pothvata!

Zahvaljujemo našoj kuharici gospođi Zdenki na stručnoj pomoći.

Kliknite na sliku kako biste vidjeli prezentaciju!

Učenici 8.c spravljali poljsko tradicionalno jelo „kotlet schabowy“
Autor: Martina Supančić, 29. 5. 2017.

Zahvaljujemo našoj kuharici gospođi Zdenki na stručnoj pomoći.

Kliknite na sliku kako biste vidjeli prezentaciju!