« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
19. 10. 2015. godine održali smo u knjižnici škole natjecanje u čitanju naglas na koje se prijavilo 28 učenika razredne i predmetne nastave.
Natjecatelji su trebali u samo pet minuta na što kreativniji način predstaviti knjigu koja ih je oduševila, pročitati najzanimljiviji ulomak i ostale sudionike potaknuti na čitanje baš te knjige.
Prosudbeno povjerenstvo teškom je mukom izabralo pobjednike za svaku kategoriju:
I. kategorija
1. MJESTO: PAOLA BIŠKUP, 5. b (mentorica Sanja Sabljak)
2. MJESTO: IRIS PEHAR, 5. d (mentorica Sanja Sabljak)
3. MJESTO: PETAR MAMIĆ, 3. b (mentorica Jasenka Aušperger)
Na Gradskoj razini natjecanja u I. kategoriji našu će školu predstavljati Paola Biškup i Iris Pehar.
II. kategorija
1. MJESTO: MAJDA KUŠEN, 6. b (mentorica Mirjana Ištef)
2. MJESTO: ANTE RADIĆ, 7. a (mentorica Sanja Sabljak)
3. MJESTO: NIKOLINA ŽITNJAK, 6. c i PETRA RAJIĆ, 6. b (mentorica Mirjana Ištef)
Na Gradskoj razini natjecanja u II. kategoriji našu će školu predstavljati Majda Kušen i Ante Radić.
Čestitke svim učenicima, a našim predstavnicima na gradskoj razini želimo puno uspjeha!
Više u rubrici ŠKOLSKA KNJIŽNICA
19. 10. 2015. godine održali smo u knjižnici škole natjecanje u čitanju naglas na koje se prijavilo 28 učenika razredne i predmetne nastave.
Natjecatelji su trebali u samo pet minuta na što kreativniji način predstaviti knjigu koja ih je oduševila, pročitati najzanimljiviji ulomak i ostale sudionike potaknuti na čitanje baš te knjige.
Prosudbeno povjerenstvo teškom je mukom izabralo pobjednike za svaku kategoriju:
I. kategorija
1. MJESTO: PAOLA BIŠKUP, 5. b (mentorica Sanja Sabljak)
2. MJESTO: IRIS PEHAR, 5. d (mentorica Sanja Sabljak)
3. MJESTO: PETAR MAMIĆ, 3. b (mentorica Jasenka Aušperger)
Na Gradskoj razini natjecanja u I. kategoriji našu će školu predstavljati Paola Biškup i Iris Pehar.
II. kategorija
1. MJESTO: MAJDA KUŠEN, 6. b (mentorica Mirjana Ištef)
2. MJESTO: ANTE RADIĆ, 7. a (mentorica Sanja Sabljak)
3. MJESTO: NIKOLINA ŽITNJAK, 6. c i PETRA RAJIĆ, 6. b (mentorica Mirjana Ištef)
Na Gradskoj razini natjecanja u II. kategoriji našu će školu predstavljati Majda Kušen i Ante Radić.
Čestitke svim učenicima, a našim predstavnicima na gradskoj razini želimo puno uspjeha!
Više u rubrici ŠKOLSKA KNJIŽNICA