Proljetni susret umirovljenika s učenicima u Tomašu
Autor: Tatjana Landsman, 26. 4. 2015.

Već 12.put umirovljenici naše škole dolaze u Područnu školu Tomaš na zajedničko druženje s učenicima. U nizu aktivnosti koje djeca pripreme uvijek ima i ugodnih iznenađenja koja umirovljenike posebno raduju.

Proljetni susret umirovljenika i učenika u PŠ Tomaš u petak,24.4.2015.

Kao i do sada druženje je počelo razgovorom uz čaj, kavu, kolače i sokove.Kao što su i do sada na svakom susretu činile, majke učenika stol  su obogatile slanim i slatkim delicijama.

Uzbudljivo je bilo kada su učenici otpjevali i odglumili igrokaz o pilićima i kukavici, a umirovljenici pričali kratke šaljive priče i pitalice. Svi zajedno su veselo pjevali pjesmice o proljeću.

Umirovljena učiteljica Blanka Marušić je toplo i s mnogo ljubavi prezentirala tekstove i fotografije s proteklih susreta.

U znak zahvalnosti za voće koje su jesenas učenici poklonili korisnicima Doma za starije Bjelovar,ovoga puta su korisnici  darivali  učenike poklonima koje su izradili na svojim radionicama, a donijela ih je naša umirovljena učiteljica.

Zahvaljujemo i radujemo se i budućoj suradnji.

Na kraju su umirovljenici i učenici, podijeljeni u skupine posadili cvijeće u školskim cvjetnjacima. Nadamo se da će krasiti školsko dvorište sve do jesenskog susreta.

Učiteljica: Jelica Milovac

Proljetni susret umirovljenika s učenicima u Tomašu
Autor: Tatjana Landsman, 26. 4. 2015.

Proljetni susret umirovljenika i učenika u PŠ Tomaš u petak,24.4.2015.

Zahvaljujemo i radujemo se i budućoj suradnji.

Učiteljica: Jelica Milovac