Nina Vicić, pobjednica škole na Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja
Autor: Danica Popilovski Topalović, 13. 11. 2020.

Na Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja „Istraživači planeta Z“ sudjelovali su brojni učenici naše škole. Slučajnim odabirom kao pobjednica naše škole izvučena je Nina Vicić, učenica 8. a razreda.

Završnica Nacionalnog kviza za poticanje čitanja zbog epidemiološke je situacije snimljena ranije bez publike u prostoru Odjela za djecu i mladež s Mediotekom Gradske knjižnice. Snimku izvlačenja dobitnika nagrada s popratnim programom koja je objavljena u petak 13. 11. u 12 sati na stranici kviza i YouTube kanalu Knjižnica grada Zagreba možete pogledati na: https://youtu.be/clA7L8Z4NkE.

Među 20 izvučenih dobitnika na završnoj svečanosti  je i naša Nina te će joj poštom na školu stići ilustrirana knjiga s temom zaštite okoliša i prigodni tematski dar.

Čestitke Nini i svim ostalim sudionicima kviza. yes

Nina Vicić, pobjednica škole na Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja
Autor: Danica Popilovski Topalović, 13. 11. 2020.

Čestitke Nini i svim ostalim sudionicima kviza. yes