Ovaj mjesec: 1994

UMIROVLJENICI MEĐU DJECOM
Autor: Tatjana Landsman, 29. 4. 2016.

Sedma godina projekta „ Umirovljenici među djecom“

U četvrtak,28.5.2016. godine umirovljenici naše škole družili su se s učenicima Područne škole  Tomaš  na 14.susretu.

Gošća ovog susreta bila je naša psihologinja Ema Hrženjak kojoj je ovo bio prvi susret s našim umirovljenicima. Tomaški učenici nisu skrivali zadovoljstvo ovakvim susretom.

Psihologinja je u suradnji s učiteljicom Jelicom Milovac organizirala radionicu u izradi predmeta u salvetnoj tehnici nakon koje su pripremili izložbu svojih uradaka.

Nakon radionice druženje se nastavilo uz slatke delicije koje su pripremile vrijedne majke učenika iz Tomaša.

Učiteljica Jelica koja je pred sedam godina inicirala  i sve ove godine održavala ovaj projekt s umirovljenicima, posebno se zahvalila  učenicima i svojim umirovljenim kolegama jer će od jeseni i ona biti jedna od njih.

Najtoplije zahvaljujemo svima koji su tijekom sedam godina bili gosti učenicima  u Područnoj školi Tomaš, a posebno učiteljici Jelici Milovac koja je senzibilizirala svoje učenike za život i rad starijih osoba te povezala mladu i stariju generaciju kao poruku  i poticaj drugima da i ovakva druženja imaju svoje životne čari.

UMIROVLJENICI MEĐU DJECOM
Autor: Tatjana Landsman, 29. 4. 2016.

Sedma godina projekta „ Umirovljenici među djecom“