Ovaj mjesec: 1957

Obilježili smo Svjetski dan ljubaznosti
Autor: Tatjana Landsman, 16. 11. 2015.

Učenici sedmih razreda pripremili su prigodan program povodom Svjetskog dana ljubaznosti. Prisutne učenike produženog boravka obradovale su  poruke  koje su sedmaši  brižljivo pripremili kao iznenađenje.Više pod

U školskoj knjižnici obilježen Svjetski dan ljubaznosti

Učenici sedmih razreda Danijela Mijoković, Dragana Mijoković, Katarina Mirosavljević, Laura Pranjić, Ivica Binek, Violeta Milican, Jelena Čavrag i Nikolas Katalenić priredili su 13. studenoga 2015.godine  na Svjetski dan ljubaznosti, prigodan program za učenike produženog  boravka.

U Mjesecu hrvatske knjige u školskoj su knjižnici sedmaši svojim mlađim kolegama pročitali priču „Najotmjeniji div u gradu“. Priredili su prezentaciju istoimene slikovnice i kviz znanja, kako bi kroz priču o divu koji je od najotmjenijega postao najljubazniji, sve nazočne potakli na razmišljanje o važnoj ulozi ljubaznosti u našim životima. Uz bombone, poklone iznenađenja skrivene ispod stolica i uvjerenje da smo svi mnogo sretniji u svijetu u kojem smo ljubazni i dobri jedni prema drugima, završilo je ovo lijepo druženje.

Svim učenicima sedmih razreda ovo je bio prvi javni nastup, a koliko su ga izvrsno i s velikom voljom pripremili i realizirali, potvrđuju i riječi pohvale koje  su im  uputile ravnateljica škole Tatjana Landsman,  njihova voditeljica grupe za dopunsku nastavu Hrvatskoga jezika učiteljica Sanja Sabljak i učiteljica učenika u produženom boravku Vlasta Šveda.

Učiteljica hrvatskog jezika:

Sanja Sabljak,prof.

Obilježili smo Svjetski dan ljubaznosti
Autor: Tatjana Landsman, 16. 11. 2015.

U školskoj knjižnici obilježen Svjetski dan ljubaznosti

Učiteljica hrvatskog jezika: