Mjuzikl "MAMMA MIA !" povodom Međunarodnog dana glazbe
Autor: Tatjana Landsman, 3. 10. 2015.

Posjetili smo Zagrebačko  gradsko kazalište "Komedija" i gledali mjuzikl " Mamma mia!" koji nas je sve oduševio .

1.10. – MEĐUNARODNI DAN GLAZBE

Učenici osmih razreda MŠ i PŠ Ciglena te učenici školskog pjevačkog zbora uz pratnju učiteljice glazbene kulture Danice Barišić u četvrtak, 1.10.2015.  posjetili su Zagrebačko gradsko kazalište" Komedija." Gledali su dugo očekivani  mjuzikl „Mamma mia!“.  Stihovi i  melodije grupe ABBA bili su pravi odabir za obilježavanje  Međunarodnog dana glazbe.

Učenici su se vratili kući ispunjeni pozitivnim dojmovima u ritmu poznatih pjesama iz mjuzikla, a na ovaj posjet Zagrebu  podsjećat će ih  kazališni plakat s autogramima pjevača glumaca iz ansambla kazališta Komedija".

Mjuzikl "MAMMA MIA !" povodom Međunarodnog dana glazbe
Autor: Tatjana Landsman, 3. 10. 2015.

1.10. – MEĐUNARODNI DAN GLAZBE