« Ožujak 2024 »

"Razmisli- treba znati stati!"
Autor: Tatjana Landsman, 27. 3. 2015.

U sklopu zdravstvenog odgoja učenici 7. i 8.razreda sudjelovali su u projekciji edukativnog filma s ciljem borbe protiv alkoholizma među mladima.

U petak, 27. ožujka 2015.godine  u Domu kulture Bjelovar održana je projekcija edukativnog filma „Razmisli – treba znati stati !“ autora  Roberta Knjaza.   Film je  nastavni materijal za edukaciju u sklopu zdravstvenog odgoja u osnovnim i srednjim školama, a nastao je u suradnji sa Agencijom za odgoj i obrazovanje i Zagrebačkom pivovarom.

Projekciju organiziraju županijska voditeljica za stručne suradnike pedagoge i   školske preventivne programe uz podršku  Bjelovarsko-bilogorske  županije i  Zavoda za javno zdravstvo BBŽ. Suradnik u organizaciji je Bjelovarska udruga za edukaciju i motivaciju BUDEM.

Učenicima  se obratila dr. med. specijalist hitne medicine Slobodanka Keleuva,pomoćnica ravnatelja Zavoda za hitnu medicinu Grada Zagreba  te  komičar  i  voditelj Mario Petreković.

Učenici sedmih i osmih razreda naše škole u pratnji učiteljice Ž.Šunjić sudjelovali su na projekciji ovog edukativnog filma u borbi protiv ovisnosti o alkoholizmu među mladima.

"Razmisli- treba znati stati!"
Autor: Tatjana Landsman, 27. 3. 2015.