Mjuzikl "Jalta,Jalta!" u Komediji
Autor: Tatjana Landsman, 17. 12. 2014.

Učenici sedmih i osmih razreda oduševljeni mjuziklom" Jalta,Jalta!".

U utorak, 16.12.2014.godine učenici sedmih i osmih razreda gledali su mjuzikl „JALTA,JALTA!“ u Zagrebačkom kazalištu Komedija. Ovo je već  drugi  posjet kazalištu u ovoj školskoj godini  pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Danice Barišić .

Kako bi predblagdanski ugođaj Zagreba bio potpuniji,učiteljica je učenike povela na  Advent na Zrinjevcu. Ugodna šetnja božićnim sajmom bila je samo uvod u doživljaj koji je Zagrebačko kazalište Komedija ponudilo ovim mjuziklom.

Po završetku predstave, za naše mlade ljubitelje  kazališta uslijedilo je ugodno iznenađenje – upoznavanje i fotografiranje s glumcima.

Učenici su upoznali glumce Ninu Filipovnu – Danijelu Pintarić, Marfu – Denis Grabarić, brigadirku – Milu Elegović i nezamjenjivog engleskog sobara –  glumca Dražene Čučeka.

Pjevačica i glumica Denis Grabarić ugodno se iznenadila što su se učenici htjeli fotografirati s,kako kaže  „tako starom gospođom“ te ih je pohvalila kao pristojnu i kulturnu publiku.

Na povratku kući pričalo se o pjevnim i uvijek znanim songovima, humoru i odličnoj glumačkoj  postavi. Svi su se složili  da već u drugom polugodištu ponovo pogledaju istu predstavu.

Mjuzikl "Jalta,Jalta!" u Komediji
Autor: Tatjana Landsman, 17. 12. 2014.

Učenici sedmih i osmih razreda oduševljeni mjuziklom" Jalta,Jalta!".