"I u mom gradu Vukovar svijetli!"
Autor: Tatjana Landsman, 18. 11. 2014.

Povodom obilježavanja 23.godišnjice pada Vukovara  učenici zapalili svijeće u počast herojskoj obrani grada  i njegovim žrtvama .

18.11.-Dan sjećanja na žrtve Vukovara

Učenici izvannastavne aktivnosti Povjesničari i učenici šestog razreda  zajedno s učiteljicom povijesti Jadrankom Španić i ove su godine  zapalili  svijeće ispred središnjeg  križa na gradskom  groblju Borik u počast žrtvama grada Vukovara.

U školi smo na  satu povijesti izrazili  iskreno i duboko poštovanje prema žrtvama grada Vukovara i  oživjeli sjećanja na sve one hrabre ljude koji su žrtvovali svoje  živote za  našu slobodu . To činimo svake godine s posebnom voljom i  ponosom.

Spomen-akcija „I u mom gradu Vukovar svijetli“ obilježava se diljem Hrvatske već petnaestu godinu  kako bismo odali  počast svim braniteljima  koji su svojom  herojskom obranom grada omogućili utemeljenje suvremene hrvatske države.

Neka nam bude uvijek sveprisutna rečenica "Zapamtite Vukovar!"

"I u mom gradu Vukovar svijetli!"
Autor: Tatjana Landsman, 18. 11. 2014.

18.11.-Dan sjećanja na žrtve Vukovara

Neka nam bude uvijek sveprisutna rečenica "Zapamtite Vukovar!"